Přeskočit navigaci.

Afrodiziaka

Pátek, 28. srpna 2009, autor: Jan Černý

Smyslová a duchovní zaříkadla, obsahující přírodní magii, dodávající vašemu tělu i vaší mysli novou podobu. Přes obrovský pokrok moderního vědeckého lékařství mnohé z nás stále přitahuje stará moudrost léčebných postupů a bylinných léčiv.

Afrodiziaka

Tato zaříkadla vám s pomocí Matky Přírody umožní, abyste se cítili fyzicky i duchovně lépe a hlouběji prožívali milostný akt. Jen.. na jedno pamatujte, že čarodějnice / mág o svém kouzlení nemluví.

Šálek lásky – italský lektvar z likéru a bylinek považovaný za účinné afrodiziakum

Potřeby: stříbrná mince, několik lístků bazalky a šalvěje, 2 číše, trošku medoviny nebo stregy

„Strega“ je italský výraz pro „čarodějnice“. Likér nazývaný strega pochází z oblasti Beneventa, proslulé čarodějnictvím. Původně to prý býval čarodějnický lektvar. V Anglii bývala za afrodiziakum považována medovina, připravovaná z medu. Pila se měsíc po svatbě, aby pár byl potentní.Odtud pochází i anglický výraz „honeymoon“ – líbánky.

Likéry a vína stimulují nejlépe, ale měly by být požívány jen v malém množství, s přísadou trochy magie pro zvýšení účinku. V Itálii nosili zamilované páry bazalku jako znak lásky.Zvláště výhodné je pak spojení medu s pečivem ,například v podobě medových koláčků.

Postup: Stříbrnou minci nos u sebe až do úplňku, pak ji vlož do dlaně a vystav měsíčnímu světlu. Zatímco mince se nabíjí měsíční energií, soustřeď svoji mysl na svého milence nebo milenku. Když přijde večer kdy chceš " šálek lásky " použít, přejeď nabitou stříbrnou mincí lístky šalvěje a bazalky (musí jich být tolik, aby dobře pokryly dno obou číší ). Energie Měsíce se tak přemístí do lektvaru. Vlož listy do číší a zalij je likérem. Nech hodinu vyluhovat a pak společně vypijte. Chuť na milování se dostaví u obou stejně rychle:- )

Hadí kůže – francouzský recept

Potřeby: jakákoliv kůže z hada, nápoj nebo jídlo

Postup: rozemletá hadí kůže je jedno z nejlepších a nejstarších afrodiziak, které je možné přimíchat do jakéhokoliv nápoje – coly, vína, nebo přidat do bonbónů či jídla. Při plné koncentraci rozemelte hadí kůži na prášek. Uschovejte a při nejvhodnější příležitosti dejte vašemu milému pozřít.

Parfém kurtizán

Potřeby: Citrónový olej, pačuli, lístky routy, čistý alkohol

Postup: udělejte směs z jednoho dílu citronového oleje a pačuli.6 dílů alkoholu a přidejte několik lístů routy. Pak se vykoupejte v horké vodě a potřete se tímto parfémem. Pro muže budete okouzlující a neodolatelná.

Zmrzlinový pohár

Potřeby: vanilková zmrzlina, čokoláda, černí lesní mravenci, plátky madlí, ořechy, čerstvý zázvor, med

Postup: vlastnoručně uvařená večeře při svíčkách dokáže muže povzbudit. Ale pokud chcete získat jistotu, že jeho mužná síla bude maximální, pak mu po večeři oslaďte život pohárem z vanilkové zmrzliny ,kterou dozdobíte rozdrcenou čokoládou. Poté přidáte několik černých lesních mravenců ( ty rozmačkáte ), přidejte několik plátků mandlí, ořechů , kousíček čerstvého zázvoru a lehounce zakápněte medem. Chutná to zajímavě a celkem spolehlivě funguje .

Večeře

Velmi dobře funguje polévka z celeru a chutné a zároveň pro milostný akt prospěšné je pojídání pečených kaštanů posypaných pepřem a solí, sladkých mandlí nebo pistácií.

Pokud budete podávat čokoládu připravenou jako nápoj nebo čokoládový krém, budete příjemně překvapen/a.

Nikdy nic nezkazíte orientálním pokrmem. To pravé koření do něj je : vanilka, rozmarýn,skořice, hřebíček, máta, pepř, zázvor, šalvěj, saturej, koryandr,muškátový oříšek a čili .Vzbuzují nejen chuť na lahodné , ale vzbuzují chuť na sex, protože podporují prokrvení pohlavních orgánů.

Pamatujte však že stoprocentně platí: pokrm pokud je připraven s láskou, už sám lásku přivolává.

K probuzení lásky

Potřeby: Hlína z podrážek vašeho vyvoleného, trochu vašich ostřihaných nehtů, pomeranč

Postup: Sežente si nějakou hlínu z jeho podrážek a dále potřebujete něco vašich ostříhaných nehtů. Obě ingredience smíchejte ochutťe pomerančovou příchutí a navoďte situaci, aby toto vás vyvolený pozřel. Žádný speciální návod neexistuje, takže zde je místo pro vaši nápaditost. Docela dobré je to zamíchat do těsta na koláče nebo do koření a ochutit jím pokrm.

Pro vášnivé

Potřeby: Váš osobní kapesník, trocha vyší krve z levého malíčku

Postup: Nechte vaší krví pokapat nějaký váš kapesník (nové a papírové tady nefungují). Pak jej spalte na popel, ten rozmělněte a přidejte do jeho salátu či oblíbeného jídla.

A pokud se pro něj rozhodnete být neodolatelná?

Sežeňte si vejce se třemi žloutky, usmažte a podejte mu je a stanete se pro něj neodolatelnou.

Kouzlo přitažlivosti

Potřeby: 1 lžíce koprových semínek

Postup: Dejte polévkovou lžíci (plnou) do teplé lázně, nechte semínka tak 15 až 30 minut působit. Poté se osušte. Tato lázeň velmi silně podporuje erotickou přitažlivost!

Podobně působé pomerančové listy nošené v kapse.

Prášek na probuzení sympatie

Potřeby: 1 muškátový oříšek, usušené květy jasmínu, růženín,1 – 2 lastury s ústřic

Postup: nejprve si zjistěte, kde váš človíček, kterého chcete ovlivnit bydlí. V pátek v den Venuše, kdy měsíc dorůstá, ve 2-hé hodině po setmění rozdrtíte na prach – Muškátový oříšek, sušené květy jasmínu, růženín, lastury z ústřic. Při mletí myslete na účel prášku. Prášek vložte do sáčku, který si ušijete z přírodního materiálu (plátno, hedvábí), barva by měla být tyrkysově zelená. Práškem posypte práh a rohožku, tak, aby byl váš vyvolený nucen přejít poněm, až ráno vyjde z domu. Zbytek prášku noste u sebe dokud se váš záměr nesplní, poté ho vhodťe do tekoucí vody

Listy magnólie

Potřeby: listy magnólie

Postup: nasypte listy magnólie pod společnou matraci, to udrží něžnou lásku mezi vámi a vaším partnerem.

Medový mls

Potřeby: Včelí med, rozsekané ořechy

Postup: Včelí med smícháme s rozsekanými ořechy . Aklivita vašeho milého, který pociťuje delší dobu únavu, se velmi výrazně zlepší. Stačí 2 lžičky této směsi.

Předpokládejme, že jste se zamiloval/a a dále předpokládejme, že jste si jí/ho pozval/a do bytu. Můžete např. podávat:

Jehněčí žebírko, bažanta, husu se žampiónovou omáčkou, mušle se sójovým salátem a dezetr s medem, také slávky a jiné mušle jsou velmi afrodiziakální. Lanýže, cibule, kokosový ořech, bílé víno, zelená cibulka,banány.

Vhodný prostředek na hrátky lásky: Pokud milému/milé podáte kachnu, uchovejte omastek, přidejte trochu cukru, kari, medu, a pár kapek pomerančové a jasmínové vůně. Směs hřebíčku, zázvoru a olivového oleje má stejný účinek.

Bylinky

Řebříček obecný – je silným afrodiziakem, hodinu před předpokládaným stykem, vypije muž šálek čaje z listů.

Chřest lékařský – má nesporné povzbuzující účinky

Kopřiva – kopřivová semínka přidaná do bílého vína vyvolá velmi velké afrodiziakální účinky.

Křen selský – povzbuzuje sexuální touhu

Lékořice – přináší velmi sladké pocity

Papričky chili chili – obsahují silnou pálivou látku, která podněcuje pohlavní činnost.

Pepř černý – obsahuje látku, která povzbuzuje pohlavní činnost

Celer – dává tělu sílu a probouzí smysly

Česnek – jídla obsahující česnek podněcuje vášně

Mrkev – v syrovém stavu je silně afrodiziakální

Slunečnice – okvětní lístky usmažené v oleji, posolené a opepřené utužují partnerskou lásku

Banán – je silně afrodiziakální

Med – podporuje vášně

Pár zrnek pepře či kousek skořice mají galvanizační efekt pokud se rozžvýkají

Kokosový ořech – vyvolává silné vášně

Cibule – dává tělu sílu a probouzí smysly

Lanýže – jsou velmi účinými stimulanty

ANTIAFRODIZIAKUM

Nicméně na druhé straně se může stát, že už máte všeho dost, ale nezdá se, že by váš/e milý/á rozhodl/a skončit a tak je třeba mu/jí připravit nějaké anafrodiziakum. Samozřejmě to vyžaduje trochu diplomacie a citu. Žádný muž/žena vás, ale nebude podezřívat podáte-li mu/jí:

Sklenici koly – (můžete mu klidně říct, že je to na posílenou).

Čerstvý džus – nebo cokoliv s vysokým obsahem vitamínu C.

Studená voda.

Bílé karafiáty, které ozdobí sklenici ( jejich vůně je také devastační).

Čerstvá káva.

Návštěvnost Magie
Dnes zde čarovalo 2042 čarodějů, z toho 60 právě teď čaruje.
Měsíční horoskop
Měsíční horoskop

Beran

Nedokážete přizpůsobit výklad svých myšlenek úrovni svých posluchačů. Pramálo Vás zajímají názory a tužby ostatních lidí. Štěstí se na Vás obrátí především v soukromém životě.

Býk

Raději si nenechávejte nic na zítřek. Nepokoušejte zbytečně osud svým egocentrismem. Vášnivě milujete a toužíte po dobrodružství.

Blíženci

Míváte strach z neznámého a neradi opouštíte důvěrně známé prostředí. K Vaší slabé stránce patří přílišná náladovost. Mějte s partnerem trpělivost, má toho hodně.

Rak

Když někomu oponujete, zapomínáte na diplomacii, což může spor vyhrotit. Někdy až příliš lpíte na nepodstatných věcech. Pokračují pro Vás příznivé dny.

Lev

Když nevíte, zda budete moci své rozhodnutí změnit, neradi přijímáte jakékoliv závazky. Necháváte si uniknout slibnou kariéru, protože Vám chybí potřebná průraznost. Poraďte se s přáteli, uvidíte vše v lepším světle.

Panna

Strach z neúspěchu Vám sváže obě ruce. Příliš velká zodpovědnost Vás může zaskočit. Nebojte se požádat přátele o pomoc. Vhodné období pro lásku.

Váhy

Jistá nevypočitatelnost a nestálost Vás omezuje ve schopnosti realizovat své myšlenky. Nedokážete si udržet od lidí odstup a často jednáte příliš emotivně. Problémy se dnes stabilizují.

Štír

Neváhejte už konečně a pusťte se do plnění svých snů. Ztrácíte pojem o skutečném světě, vzpamatujte se. Kupte si malé zvíře, třeba psa.

Střelec

Ujasníte si mnoho věcí. Zamyslete se nad změnami. Když nevíte, zda budete moci své rozhodnutí změnit, neradi přijímáte jakékoliv závazky.

Kozoroh

Až příliš snadno podléháte okamžitému nadšení, měli byste se více ovládat. Necháváte se strhnout k ukvapeným závěrům, které nebyly podepřeny rozborem situace. V zaměstnání se Vám bude dařit.

Vodnář

Mějte s partnerem trpělivost, má toho hodně. Potřebujete pocit jistoty, který přináší harmonii. Jste uzavření a druzí se domnívají, že se nad nimi povyšujete.

Ryby

Partner vás potřebuje víc než kdykoliv předtím. Je vhodná doba na změny. Vaše prchlivá povaha často brání přijímat dobře míněné rady druhých.

Novinky na Magie.i-pruvodce.eu

© 2007–2009 Magie – Internetový magazín o věštění, numerologii, tarotu, astrologii, vše zdarma a online!

Na všechny materiály zde uveřejněné se vztahují autorská práva. Za obsahy sdělení jsou zodpovědní jejich zadavatelé. Magie.i-pruvodce.eu nemá povinnost rozhodovat o pravdivosti či legálnosti sdělení uživatelů. Vložením informací na tento web souhlasíte s jejich zveřejněním a úpravou na potřebný formát.