Přeskočit navigaci.

Aura

Pátek, 28. srpna 2009, autor: Jan Černý

Aura je neviditelné vyzařování energie, které obklopuje vše živé i neživé. Aura obklopuje celé tělo, je součástí i každé jeho buňky a odrazem všech jemných životních energií. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje nás mentální, psychický a duchovní stav.

Aura

Naše tělo je vlastně ve své podstatě energetickým systémem. Tělo energii přebírá, mění ji a používá k různým účelům. Tak jak je námi energie přijímána a v nás probouzena, začíná vyzařovat z naše fyzického těla. Tato energie, která obklopuje naše tělo je nazývána aurický obal. Zabraňuje vstupu negativním energiím a brání energetickým únikům.

V auře se odráží všechno co prožíváme, stejně tak co jsme prožili v minulosti. Pokud naše aura zeslábne můžeme se stát snadnou kořistí okultního útoku. Zpevněním své aury se chráníme před negativní magií a zlepšujeme svůj pocit dobré pohody. Proto je nutné, aby se každý naučil rozpoznávat svá zranitelná místa, rozpoznat, kdy nadměrně používá množství energie a jaké je pravděpodobné místo úniku. Je třeba se naučit, jak energii znovu doplňovat, než se vyčerpá do té míry, že její nedostatek projeví jako nemoc.

Pokud nevyužíváme své energie v plném rozsahu, neděláme-li to pak náš strom života přestává růst. My v důsledku toho máme menší odolnost vůči negativním vlivům, které nám škodí a nedostává se nám energie, abysme mohli vykonávat, to co v životě potřebujeme a po čem toužíme. V podstatě jsme dovolili své energii uniknout z našeho energetického pole, a tak došlo k poranění aury. K poranění aury může také přispět další faktory jako jsou drogy, alkohol (ve velkém množství), stres, kouření, duševní a citové trauma (např. rozvod, rozchod, úmrtí v rodině,…) .

Aura je vejčitého tvaru, který se přizpůsobuje obrysu našeho fyzického těla, avšak naše tělo přesahuje zhruba o 10 až 15 u někoho dokonce až 30 cm. Je tvořena našimi jemnohmotnými těly. V roce 1958 baron Karl von Reichenbach, tvrdil že objevil určité vyzařování vycházejí z magnetů, kamenů, krystalů, rostlin, zvířat, které vidí někteří lidé jenž mají senzitivní schopnosti. V roce 1911 dr. Walter Kilner vymyslel způsob, jak zviditelnit toto záření.

Jak vidět auru?

Postavte svého pomocníka, aby stál proti tmavému pozadí a zaměřte svůj pohled do třetího oka (uprostřed kousek nad obočím). Pomoci může přimhouřit trochu oči. Asi poprvé je možné uvědomovat si auru kolem hlavy, pokud se zaměříte pozorně aura zmizí. Proto je nutno zaměřit se na třetí oko a zkoušet to znovu a znovu. Pokud nemáte úspěch z tmavým pozadím zkuste pozadí světlé. Aura je vidět kolem hlavy, potom kolem celého těla. Jsou-li myšlenky a emoce klidné, mírné a láskyplné, jsou v auře vidět jemné, krásné a jasné barvy a aura svítí zvlášť zářivě okolo hlavy. Ale jakmile se objeví negativní myšlenky, bázeň, deprese, smutek nebo závist, změní se barvy v auře v tmavé, kalné a těžké odstíny. Toto ponuré záření vyvolá v organismu časem stav nemocí a disharmonie.

Auru můžete také cítit. Když stojíte před svým pomocníkem s rukama nataženýma k oběma stranám jeho hlavy a dlaněmi obrácenými k hlavě, ucítíte ji. Postupně ruce přibližujte k hlavě. Asi ve vzádlenosti 10 – 15 cm, ucítíte mravenčení či lehké teplo, řezavý pocit nebo tlak Pohybujte rukama směrem k hlavě a pocítí auru.

Každá aura má některou barvu jako základní. Světlé a jasné barvy odstíny obvykle ukazují pozitivní energie, ale tmavé a nebo dokonce rozmazané barvy ukazují na getativní energii a nemoci. Popis barev je pouze základní.

Žlutá – ukazuje na intelekt, moudrost, paměť, veselost, hravost, přejícnost, pomoc druhým. Světlá barva žluté naznačuje nesobecké nitro, veselost. Nejasná žlutábarva ukazuje napětí kontrolované vůlí, ovlivnitelnost, sobeckost, strach se prosazovat, strach ukázat své city.

Oranžová – značí radost, vitalitu, živost, odvahu, pozitivnost, ale též napětí. Oranžová tmavá skoro až hnědavá naznačuje únavu, žárlivost, přetaženost, pomstichvitovst a sklon k léčbě k drogám – cigarety, alkohol, léky.

Červená – značí aktivitu, sílu, vůli, energii, vytrvalost. Tato barva avšak také může naznačovat , že v nás probíhají určité boje – výbušnost, netrpělivost a nátlakovost. Lidé , kteří mají převážně auru červenou jsou emocionální často bývají pod stresem a nátlakem. Tělo si říká o odpočinek.

Modrá – ukazuje na vyrovnanost, klid, harmonii, vnitřní mír, tpělivost, spokojenost, důvěru. Mdlé odstíny modré ukazují na deprese, že nám život utíká pod rukama, že je nám křivděno, nátlak na na naši osobu.

Zelená – ukazuje na přizpůsobivost, harmonii, vnitřní klid, soulad, léčitelstké schopnosti, přátelství, sympatie, vyrovnanost, otevřenost, komunikaci, radost žít.

Tyrkysová zeleň – zlepšení zdraví. tmavé barvy zelené – ukazují mna nespolehlivost, sobeckost.

Fialová – ukazuje na duchovno, vnitřní klid, hledání ideálů, mystično, vnitřní naslouchání, harmonie, silnou vůli a vyšší ideály.

Jak nastolit opět rovnováhu – je nutné udržovat mezi emočním, duševním a duchovním stavem rovnovážný stav. Všechny aspekty působí společně. Právě při nedostatečné vyváženosti a harmonii musíme vše dát do pořádku. Harmonizovat pomáhá poslouchání vhodné hudby, kterou máme v oblibě, příjemná koupel, kterou si provoníme voňavými esencemi, bylinkami a též cvičení – jako je aerobic, step, …, ale i pomalé jako je jóga, meditace, dále velmi pomáhají vhodně zvolené amulety, talismany a cvičení na harmonizaci organismu. K odebrání negativní energie z těla např. při nemoci, říznutí, poranění se aplikuje léčivá energie, nebo metoda léčení barvami, léčení drahými kameny.

Návštěvnost Magie
Dnes zde čarovalo 1914 čarodějů, z toho 63 právě teď čaruje.
Měsíční horoskop
Měsíční horoskop

Beran

Nedokážete přizpůsobit výklad svých myšlenek úrovni svých posluchačů. Pramálo Vás zajímají názory a tužby ostatních lidí. Štěstí se na Vás obrátí především v soukromém životě.

Býk

Raději si nenechávejte nic na zítřek. Nepokoušejte zbytečně osud svým egocentrismem. Vášnivě milujete a toužíte po dobrodružství.

Blíženci

Míváte strach z neznámého a neradi opouštíte důvěrně známé prostředí. K Vaší slabé stránce patří přílišná náladovost. Mějte s partnerem trpělivost, má toho hodně.

Rak

Když někomu oponujete, zapomínáte na diplomacii, což může spor vyhrotit. Někdy až příliš lpíte na nepodstatných věcech. Pokračují pro Vás příznivé dny.

Lev

Když nevíte, zda budete moci své rozhodnutí změnit, neradi přijímáte jakékoliv závazky. Necháváte si uniknout slibnou kariéru, protože Vám chybí potřebná průraznost. Poraďte se s přáteli, uvidíte vše v lepším světle.

Panna

Strach z neúspěchu Vám sváže obě ruce. Příliš velká zodpovědnost Vás může zaskočit. Nebojte se požádat přátele o pomoc. Vhodné období pro lásku.

Váhy

Jistá nevypočitatelnost a nestálost Vás omezuje ve schopnosti realizovat své myšlenky. Nedokážete si udržet od lidí odstup a často jednáte příliš emotivně. Problémy se dnes stabilizují.

Štír

Neváhejte už konečně a pusťte se do plnění svých snů. Ztrácíte pojem o skutečném světě, vzpamatujte se. Kupte si malé zvíře, třeba psa.

Střelec

Ujasníte si mnoho věcí. Zamyslete se nad změnami. Když nevíte, zda budete moci své rozhodnutí změnit, neradi přijímáte jakékoliv závazky.

Kozoroh

Až příliš snadno podléháte okamžitému nadšení, měli byste se více ovládat. Necháváte se strhnout k ukvapeným závěrům, které nebyly podepřeny rozborem situace. V zaměstnání se Vám bude dařit.

Vodnář

Mějte s partnerem trpělivost, má toho hodně. Potřebujete pocit jistoty, který přináší harmonii. Jste uzavření a druzí se domnívají, že se nad nimi povyšujete.

Ryby

Partner vás potřebuje víc než kdykoliv předtím. Je vhodná doba na změny. Vaše prchlivá povaha často brání přijímat dobře míněné rady druhých.

Novinky na Magie.i-pruvodce.eu

© 2007–2009 Magie – Internetový magazín o věštění, numerologii, tarotu, astrologii, vše zdarma a online!

Na všechny materiály zde uveřejněné se vztahují autorská práva. Za obsahy sdělení jsou zodpovědní jejich zadavatelé. Magie.i-pruvodce.eu nemá povinnost rozhodovat o pravdivosti či legálnosti sdělení uživatelů. Vložením informací na tento web souhlasíte s jejich zveřejněním a úpravou na potřebný formát.